Ve čtvrtek 25.6. jsme si společně užili parádní výlet do Jump Areny v Ústí nad Labem. Ani tropické letní teploty nás neodradily od pořádné dávky pohybu a zábavy.
Na děti čekalo spoustu trampolín a různých atrakcí, takže si každý našel to své. Skákalo se, soutěžilo, překonávaly se překážky a hlavně se celé dopoledne neslo ve znamení smíchu a dobré nálady. Díky dostatečnému množství trampolín si všichni mohli atrakce užít naplno a téměř bez čekání.
Výlet byl krásnou tečkou za společně stráveným školním rokem. Děti si odvezly spoustu zážitků, unavené nohy, ale hlavně úsměv na tváři. Jsme rádi, že jsme si poslední společné dny před prázdninami mohli užít právě takto aktivně.









