Platby za stravování a úplatu

Odhlašování obědů je nutné provést den předem. V případě náhlého onemocnění se absence nahlašuje do 7,00hodin na telefon 727 801 177 téhož dne. Oběd není možné si tento den odhlásit. Jídlo je možné si vyzvednou do jídlonosičů, které jsou přímo určeny na odběr hotových jídel a to mezi 12,00 - 12,30h. V době nemoci má dítě nárok odebrat oběd jen první den, další dny máte povinnost obědy odhlásit,protože dítěti nevzniká nárok  na zvýhodněnou cenu za oběd.

Stravné se hradí na účet číslo 0926354339/0800 vždy do 25.dne předešlého měsíce jako záloha. Pouze v měsíci září se hradí dvě platby, za září i říjen.
Jako variabilní symbol se uvede číslo, které bylo přiděleno vašemu dítěti.
Do poznámky se zadává jméno a příjmení dítěte + ŠJ. Výše měsíční zálohy činí 800,-Kč pro MŠ, 500,- pro ZŠ.

Pokud nemá žák zaplacené vyúčtování, nemůže dále dostávat obědy.

Platby za stravování

MŠ 3-6 let 55,- přesnídávka: 13,- oběd: 30,- svačina: 12,-
MŠ 7 let a více 60,- přesnídávka: 14,- oběd: 33,- svačina: 13,-

ZŠ 7-10let oběd 33,-

ZŠ 11-14let oběd 37,-

Do kategorií jsou strávníci zařazováni na začátku školního roku. Pokud dosáhnou během
školního roku vyšší kategorie, jsou tak zařazeni již od 1.9. příslušného roku.

Úplata ŠD

Úplata se hradí převodem na běžný účet organizace č. 0926354339/0800

vždy do 25. dne předešlého měsíce. Pouze v měsíci září se hradí úplata za měsíc září i říjen.
Zákonní zástupci uvedou jako variabilní symbol specifické číslo jim přidělené školou.
Do poznámky se uvede jméno a příjmení dítěte + ŠD.

Na období školního roku 2024/2025 stanovuje ředitel/ka školy výši úplaty za
školní družinu ve výši 100,- Kč.

Úplata v MŠ

Úplata se hradí převodem na běžný účet organizace č. 0926354339/0800

Do poznámky se uvede jméno a příjmení dítěte +MŠ.

Na období školního roku 2024/2025 stanovuje ředitel/ka mateřské školy výši úplaty za
předškolní vzdělávání v mateřské škole ve výši 200,- Kč.

Pokud tomu tak je, naleznete v nastavení níže.